
Дитячий автомат на Пістонах, Рація та Пістони на 72 постріли
- Нет в наличии
- Код: 253 A
286 ₴
Дитячий автомат на Пістонах, Рація та Пістони на 72 постріли
Чудовий подарунок для сина, онука чи племінника починаючи з 5 років.
Ця іграшка на пістонах візуально дуже схожа на справжній автомат, ще й видає гучні звуки – постріли за рахунок пістонів, хто забув чи не знав, то це як міні-холостий патрон у дитячому виконанні.
При натисканні на курок відбувається гучний хлопок(за звуком приблизно як найслабша петарда) - це і є імітація стрільби, а так як заряд невеликий то іграшка є безпечною, але дуже цікавою, оскільки імітує стрілянину зі зброї.
Для того, щоб зробити постріл, необхідно спочатку зарядити в барабан кільце з пістонами, які продаються окремо у нас на сайті і коштують не дорого, а потім натиснути на гачок. Також, хотіли б зазначити, що конкретно в цьому наборі - значок шерифа та пістони на 72 постріли ідуть у комплекті
Особливість моделі (коротко): Кнопка праворуч витягує Шахту з інтегрованим барабаном для спорядження його пістонами.Підходить для:
- Подарунок для дитини.
- Розважальна стрільба.
Характеристика:
- Клас: Шумове (пістони).
- Довжина: 35 см.
- Корпус: пластик
- Вага: + - 150 г.
- Механізм: куркового типу
- Місткість барабана: 8 пострілів.
У наборі:
- Пістолет на ПІСТОНАХ
- Пістони - 72 постріли
- Значок Шерифа
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Пистоны |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 150 г |
- Цена: 286 ₴








