
Конструктор lt3002 магнітний 58 дет.
- Нет в наличии
- Код: LT3002
748 ₴

Деталі конструктора - це кольорові геометричні фігури з вбудованими магнітами. Коли ви наближаєте деталі один до одного - вони з'єднуються між собою, утворюючи плоскі або об'ємні конструкції. Магніти розташовані таким чином, що деталі рівномірно притягуються один до одного, утворюючи правильні геометричні форми. Конструктор буде дуже цікавий і корисний малюкам. За допомогою магнітного конструктора можна вивчити геометричні форми і кольору, розвинути фантазію та креативність, поліпшити моторику і координацію рук. Деталі конструктора зроблені з міцного і гладкого різнобарвного пластику. Відсутність дрібних деталей і гострих кутів дозволяє використовувати конструктор для ігор найменших дітей. Кількість деталей: 58 (12 трикутників, 16 квадратів, 2 колісні бази, 26 вставок в магніти Розміри: квадрат- 6,5 см, треугольнік- 5,5 см, колеса-13 * 9 * 7 см. Розмір упаковки: 45 * 32 * 9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 58 шт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 455 мм |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Металлический конструктор |
| Бренд | LE TAI |
| Вид | Магнитный конструктор |
| Вага товару | 0 |
| Гарантія | 14 дней |
| Габарити: ширина | 32 |
| Вікова група | От 3 лет |
| Стать | Для мальчиков |
| Габарити: довжина | 45.5 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вік | От 3-х лет |
| Стан | Новое |
| Колір | Разные цвета |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Кількість деталей | 58 шт. |
- Цена: 748 ₴
