
Конструктор магніт lt4002
- Нет в наличии
- Код: LT4002
686 ₴
+380 (95) 015-67-19
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальність кожного з елементів полягає в магнітних властивостях, які створюються завдяки вбудованим пластин з магніту. Притягаючи між собою, деталі з'єднуються і утримуються до тих пір, поки дитина не проявить зусилля і не роз'єднає їх. Не дивлячись на таку простоту збірки за допомогою магнітного конструктора можна створювати об'ємні вироби, будувати складні споруди в 3D форматі.
Всі деталі виконані з високоякісного пластику з обробкою всіх кутів, з цього всілякі подряпини і порізи під час гри виключаються!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Тематика | Абстракция |
| Количество деталей | 46 шт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 255 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Конструктор |
| Бренд | LE TAI |
| Вид | Магнитный конструктор |
| Вага товару | 0 |
| Гарантія | 14 дней |
| Габарити: ширина | 8 |
| Вікова група | От 3 лет |
| Стать | Унисекс |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: висота | 26 |
| Матеріал | Комбинированный |
| Стан | Новое |
| Колір | Разноцветный |
| Кількість деталей | 24 шт. |
- Цена: 686 ₴
