
Конструктор lt2004 магнітний, динозаври, 106 деталей
- Нет в наличии
- Код: LT2004
1 290 ₴
+380 (95) 015-67-19
Vodafoneвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Магнітний 3D-конструктор Magnetic стане відмінним подарунком для дитини з 3 років і до шкільного віку. Набір не схожий ні на один класичний конструктор, адже в ньому немає замків або сполук. Деталі скріплюються між собою під силою магнітного притягання. Досить підвести один за іншим елементи, щоб вони об'єдналися в 3D саморобку. Конструктор безпечний для маленьких дітей, так як магніти вбудовані в корпус деталей. У комплекті конструктора 106 різнокольорових деталей різних геометричних форм, які стануть відмінним наочним посібником для вивчення рахунку, кольору і назви фігур. Кожна деталь має приємну фактуру, обтічні кути, тому не принесе ніяких травм дитині. У процесі складання тренується дрібна моторика, логічне мислення, дитячу уяву, уважність, наполегливість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Тематика | Животные |
| Количество деталей | 106 шт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 550 мм |
| Ширина упаковки | 370 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Магнитный конструктор |
| Бренд | Limo Toy |
| Вид | Конструктор |
| Вага товару | 0 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 дней |
| Габарити: ширина | 37 |
| Вікова група | От 3 лет |
| Стать | Унисекс |
| Габарити: довжина | 55 |
| Габарити: висота | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Магнит, пластик |
| Вік | От 3-х лет |
| Стан | Новое |
| Колір | Разноцветный |
| Кількість деталей | 106 шт. |
- Цена: 1 290 ₴

