
Дитячий пістолет Кольт з глушником та лазерним прицілом Galaxy G25A на пластиковый пульках 6 мм
- Нет в наличии
- Код: G25A
1 065 ₴
Дитячий пістолет Кольт 1911 (Colt 1911 Tactical) Galaxy G25A
з глушником та лазерним прицілом

Дитячий пістолет Galaxy G25A Colt 1911 Tactical з ЛЦУ (лазерний ціле вказівник) та глушником являє собою іграшковий пістолет, який відрізняється гарними технічними показниками та повністю задовольнить очікування кожного підлітка.
Пістолет дуже зручний у використанні та максимально комфортно лягає в руку. Міцний корпус надійно захищає його від пошкоджень. Магазин пістолета має оптимальну місткість 14 шарів, а швидкість пострілу досить висока до 70 м/с.
Крім усього іншого, пістолет має відчутну вагу, що, безсумнівно, є плюсом. Віддаючи перевагу бренду Galaxy, Ви робите вибір на користь якості та надійності у кожній деталі.
Як стріляти:
Витягнути магазин, затиснувши спеціальну кнопку біля спускового гачка. Зарядити магазин кульками, вставити його назад. Щоб зробити постріл, необхідно пересмиктуни затвор до характерного клацання. Пересмикувати затвору необхідно роботи перед кожним пострілом.
Характеристики Galaxy G25А:
- Виробник: Galaxy
- За принципом дії: пружинне
- Джерело енергії: пружина, ручне зведення
- Дульна енергія: 0,5 Дж
- Боєприпаси: кульки 6 мм
- Місткість магазина: 14
- Швидкість пострілу: 60-69 м/с
- Матеріал: цинковий сплав, ABS-пластик
- Режим стрільби: одиничний
- Планка Weaver/Picatinny: є
- Довжина пістолета без глушника: 205 мм
- Довжина пістолета з глушником: 320 мм
- Вага пістолета: 588 г
- Вага пістолета з глушником і ЛЦВ: 714 г
- Вага в упаковці: 855 г
- Розмір пістолета: 205 х 160 х 35 мм
- Розмір коробки: 292 х 183 х 48 мм
Комплектація: пістолет, глушник, лазерний приціл з батарейками в комплекті, викрутка з гвинтиками та планкою, маленьки пакетик кульок 6мм, коробка
Galaxy G25A — чудовий вибір та цікавий подарунок підлітку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galaxy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Металл |
| Тип боеприпасов | Пластиковые пули |
| Цвет | Черный |
| Максимальная дальность стрельбы | 30 м |
| Особенности | Лазерный прицел |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 714 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 292 мм |
| Ширина упаковки | 183 мм |
| Высота упаковки | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.854 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Габарити: ширина | 19 |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: висота | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Метал /пластик |
| Вік | Від 10-ти років |
| Стан | нове |
| Колір | чорний |
- Цена: 1 065 ₴






