
Іграшковий металевий пістолет "Sig Sauer P226" з глушником та ЛЦУ Galaxy G26A
- Нет в наличии
- Код: G26A Galaxy
1 024 ₴
Іграшковий металевий пістолет "Sig Sauer P226" із глушником та лазерним прицілом Galaxy G26A

Galaxy G26А - якісна спрингова модель класичного пістолета Sig Sauer P226, виготовлена з якісного цинкового сплаву та пластику. Початкова швидкість пострілу кульки до 70 метрів за секунду.
Пістолет Galaxy G26А - це SIG Sauer 226, створений спільно швейцарськими і німецькими розробниками. Для вдосконалення точності стрільби, а також зовнішнього вигляду в наборі є лазерний ціле вказівник (ЛЦВ) і імітатор глушника.
Магазин пістолета вміщує 12 кульок діаметром 6 мм, а сам пістолет оснащується пружинним механізмом, який забезпечує швидкість польоту кулі до 70 м/сек під час вильоту з дула. За рахунок цього представлена модель є абсолютно безпечною в командній грі і підходить навіть для використання підлітками від 10 років.
Глушник (імітація) закручується на пістолет проти годинникової стрілки.
Як стріляти:
Витягти магазин, затиснувши спеціальну кнопку біля спускового гачка. Зарядити магазин кульками, вставити його. Для того, щоб зробити постріл, необхідно пересмикнути затвор до характерного клацання. Пересмикувати затвор необхідно перед кожним пострілом.
Характеристики Galaxy G26A:
- Виробник: Galaxy
- Калібр: 6,0 мм (.236)
- Бойовий варіант: Sig Sauer P226
- За принципом дії: спрінгове (пружинне)
- Джерело енергії: пружина, ручне зведення
- Дульна енергія: 0,5 Дж
- Боєприпаси: кульки 6 мм
- Місткість магазину: 12
- Швидкість пострілу: до 70 м/с
- Матеріал: цинковий сплав, ABS-пластик
- Режим стрілянини: одиночний
- Планка Weaver/Picatinny: є
- Довжина пістолета без глушника: 198 мм.
- Довжина пістолета з глушником: 312 мм
- Вага пістолета: 585 г
- Вага пістолета з глушником та ЛЦУ: 710 г
- Вага в упаковці: 852 г
- Розмір пістолета: 205 х 160 х 35 мм
- Розмір коробки: 292 х 183 х 45 мм
Комплектація: пістолет, глушник, лазерний приціл з батарейками в комплекті, викрутка з болтиками та планкою, маленький пакетик кульок, коробка
Galaxy G26A - відмінний вибір як перший аір-софт пістолета, цікавий подарунок підлітку і гравцю-початківцю в страйкбол.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galaxy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Металл |
| Тип боеприпасов | Пластиковые пули |
| Цвет | Черный |
| Максимальная дальность стрельбы | 30 м |
| Особенности | Лазерный прицел |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 312 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 710 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 292 мм |
| Ширина упаковки | 183 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Galaxy |
| Вага товару | 0.7 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 14 дней |
| Габарити: ширина | 19 |
| Вікова група | От 10 лет |
| Стать | Для мальчиков |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: висота | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Металл/пластик |
| Вік | От 10-ти лет |
| Стан | Новое |
| Колір | Черный |
| Тип боєприпасів | Пластиковые пули |
- Цена: 1 024 ₴



