
3D нічник "Сталкер. Колесо огляду Прип’ять" для фанатів гри STALKER чорний (LED, Акумулятор, USB Type-C)
- Готово до відправки
- Код: 5-1035 Сталкер
1 349 ₴
1 249 ₴
3D нічник "Сталкер. Колесо огляду Прип’ять" для фанатів гри STALKER колір корпусу чорний (LED, Акумулятор, USB Type-C)

3D нічник “Сталкер. Колесо огляду Прип’яті” — це не просто лампа, а маленький шматок Зони у вашій кімнаті.
Місце, де природа повільно поглинає бетон, де мовчазне колесо огляду стало символом часу, що зупинився назавжди.
Тепле світло нічника створює атмосферу тихого вечора десь серед покинутих вулиць Прип’яті. Силуети дерев, старих будинків і легендарного колеса огляду ніби оживають у м’якому помаранчевому сяйві, нагадуючи про загадковість Чорнобильської Зони.
Для когось це — естетика постапокаліпсису.
Для когось — відсилання до культового світу S.T.A.L.K.E.R., артефактів, аномалій і власних маршрутів крізь тишу Зони.
Нічник чудово доповнить ігрову кімнату, робочий стіл або атмосферний інтер’єр та стане особливим подарунком для фанатів STALKER, Чорнобиля й незвичайного декору.
Особливості:
- Об’ємна 3D-композиція з кількох шарів акрилу
- Якісний УФ-друк із деталізованим зображенням
- Тепле LED-підсвічування з атмосферним світлом
- Корпус із натурального дерева вільха ХДФ у чорному кольорі
- Сенсорне керування дотиком та регулювання яскравості світла (довгим натисканням на сенсор)
- Працює від акумулятора 2000 мА/г до 12 годин автономної роботи, також можна перемкнути у режим роботи "без акумулятора" та під'єднати до мережі живлення 5В через блок живлення, зарядки чи повербанк
- Зарядка через USB Type-C в залежності від адаптера до 2 годин
- Ручна робота Україна (підтримайте власного виробника)
Ідеально підійде як:
– Подарунок фанату гри STALKER
– Декор для геймерської кімнати
– Атмосферний нічник у спальню чи офіс
– Пам’ятний сувенір у стилі Чорнобильської Зони
Кожен нічник виготовляється вручну в Україні з увагою до деталей і атмосфери.
Інструкція з використання:
Перед початком користування нічником встановіть перемикач живлення у положення "з акумулятором" (індикатор акумулятора), у цьому режимі нічник працює без зовнішньої мережі живлення від вбудованого акумулятора.
Щоб увімкнути або вимкнути LED-підсвітку, торкнись рукою сенсорної кнопки. Індикатор сенсорної кнопки відображає орієнтовну зону спрацьовування сенсору і залежно від різних умов може бути більш або менш чутливий.
Для заряджання акумулятора під'єднай USB кабель до відповідного порту Туре-С і підключи його до мережі живлення 5В, переконайся, що перемикач встановлено у режим роботи "з акумулятором" позаду нічника. Процес заряджання буде підсвічений червоним індикатором, а коли акумулятор зарядиться повністю, індикатор змінить свій колір на синій або зелений.
УВАГА!
Для заряджання підходить переважна більшість зарядних блоків і кабелів Туре-С. Але деякі, на жаль, не підходять. Наприклад, блок заряду від продукції Apple має свої обмеження.
Якщо нічник не заряджається, спробуйте змінити зарядний пристрій.
Модель з акумулятором може працювати так само як і модель без акумулятора напряму від мережі живлення 5 В (блок зарядки, повербанк тощо). Для цього треба підключити кабель Туре-С і встановити перемикач у положення "без акумулятора".
Обирай змінні комплекти оргскла з іншими дизайнами на нашому сайті МІРАТОЙС
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 1 249 ₴






