
3D нічник "Вечірній Київ" Kyiv night light чорний (LED, Акумулятор, USB Type-C)
- Готово до відправки
- Код: 5-001 black
1 349 ₴
1 249 ₴
3D нічник "Вечірній Київ"
Kyiv night light чорний
(LED, Акумулятор, USB Type-C)

3D нічник “Вечірній Київ” — атмосфера улюбленого міста у вашому домі
Тепле світло вечірнього Києва, легендарні силуети міста та затишна атмосфера — усе це поєднано в авторському 3D нічнику ручної роботи.
Завдяки багатошаровій композиції з прозорого акрилу та м’якому LED-підсвічуванню створюється ефект об’ємної панорами й справжньої глибини зображення.
Нічник стане стильним елементом інтер’єру, атмосферним декором для кімнати або особливим подарунком для тих, хто любить Київ, сучасний дизайн і тепле світло.
Особливості:
– Об’ємна 3D-композиція з кількох шарів акрилу
– Якісний УФ-друк із деталізованою панорамою Києва
– Ефект паралаксу та художньої глибини
– Тепле LED-підсвічування для затишної атмосфери
– Корпус із натуральної вільхи та ХДФ у чорному кольорі
– Сенсорне керування дотиком
– Регулювання яскравості довгим натисканням на сенсорну кнопку
– Сенсорна кнопка розташована зверху по центру
– Акумулятор 2000 мА/г — до 12 годин автономної роботи
– Можливість роботи без акумулятора від мережі 5V, павербанка або зарядного блоку
– Зарядка через USB Type-C
– Ручна робота, виготовлено в Україні 🇺🇦
Ідеально підійде як:
– Подарунок для поціновувачів Києва
– Стильний нічник для дому чи офісу
– Декор для спальні, вітальні або робочого столу
– Атмосферний сувенір з українським характером
Кожен нічник створюється вручну з увагою до деталей, світла та атмосфери.
Інструкція з використання:
Перед початком користування нічником встановіть перемикач живлення у положення "з акумулятором" (індикатор акумулятора), у цьому режимі нічник працює без зовнішньої мережі живлення від вбудованого акумулятора.
Щоб увімкнути або вимкнути LED-підсвітку, торкнись рукою сенсорної кнопки. Індикатор сенсорної кнопки відображає орієнтовну зону спрацьовування сенсору і залежно від різних умов може бути більш або менш чутливий.
Для заряджання акумулятора під'єднай USB кабель до відповідного порту Туре-С і підключи його до мережі живлення 5В, переконайся, що перемикач встановлено у режим роботи "з акумулятором" позаду нічника. Процес заряджання буде підсвічений червоним індикатором, а коли акумулятор зарядиться повністю, індикатор змінить свій колір на синій або зелений.
УВАГА!
Для заряджання підходить переважна більшість зарядних блоків і кабелів Туре-С. Але деякі, на жаль, не підходять. Наприклад, блок заряду від продукції Apple має свої обмеження.
Якщо нічник не заряджається, спробуйте змінити зарядний пристрій.
Модель з акумулятором може працювати так само як і модель без акумулятора напряму від мережі живлення 5 В (блок зарядки, повербанк тощо). Для цього треба підключити кабель Туре-С і встановити перемикач у положення "без акумулятора".
Обирай змінні комплекти оргскла з іншими дизайнами на нашому сайті МІРАТОЙС
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 1 249 ₴







