Топ
-3%

Каркасний басейн Intex 28271, 260 х 160 х 65 см
- Готово до відправки
- Код: 28271 Intex
3 749 ₴
3 649 ₴
+380 (95) 015-67-19
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, що істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з поцинкованих міцних труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Комплектація:
- чаша басейну
- металевий каркас
- заглушки для отворів (фільтраційного насоса)
- інструкція з роз'ясненням встановлення та сервісу
Характеристики:
- (форма) прямокутна
- Розмір 260 х 160 х 65 см
- Розмір габаритний 310 х 208 х 65 см
- Розмір фактичний (зона для купання) 260 х 160 х 57 см
- Об `єм 2 282 л
- Кількість стійок 4 прямих / 6 виступаючих
- Час монтажу 30 хвилин (1 особа)
- Довжина: 260 см
- Ширина: 160 см
- Висота: 65 см
- Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Об'єм води: 2282 л
- Розмір упаковки: 91.8 x 30.5 x 25.4 см
- Серія: Rectangular Frame Pool
- Паковання: картонна коробка
- Форма: Прямокутний
- Колір: синій
- Каркас – система фіксації куточок литий під штифти
- Каркас – прогони, стійки прогони та стійки круглої форми Чаша – матеріал ПВХ
- Стінки басейну: 0.42 мм 3-х шарове ПВХ
- Дно басейну: 0.32 мм з армуванням
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 2282 л |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Стан | Новий |
| Глибина | 65 см |
- Ціна: 3 649 ₴




